bestyrelsen

Formand: Martin Løren
Brandstrupvej 1
4293 Dianalund
40 96 72 28
formand@komorally.dk
Daglig ledelse, Klubrally, 
Rallysprint, Klubaften, Hjemmeside
     
Næstformand: Mogens Gørtz
Jydegårdsvej 3
4470 Svebølle
59 29 44 64
25 13 05 25
mogens@komorally.dk
Rally, RallySprint, Medlemspleje,
Klub rally,  Kurser  
     
Kasserer: Anni Gørtz
Jydegårdsvej 3
4470 Svebølle
59 29 44 64
kasserer@komorally.dk
 
     
Materiel:
materiel@komorally.dk
 
     
Bestyrelse:
Arne B. Pedersen
Højen 36
4400 Kalundborg
59 56 26 57
arne@komorally.dk
Rally, RallySprint, KlubRally
     
Bestyrelse: Niels Erik Nielsen
Klovbyvej 13
4470 Jerslev
21 28 04 42
niels.nielsen@komorally.dk
 
     
 Bestyrelse: Claus Djernis
Rugtvedvej 13
4470 Svebølle
20 46 02 03
claus@komorally.dk
Medlemspleje, KOMO fest
     
Løbsledelsen: Bent Nielsen
Mogens Gørtz

Martin Løren
Finn Højlund
Hans Kurt Hansen